Potřebujete poradit? Volejte kdykoliv +420 725 675 675

Aktuality

Nový e-shop s novými funkcemi

Možná jste pravidelnými návštěvníky a nyní jste se vylekali. Právě jsme pro Vás spustili novou verzi e-shopu Coleman S.I. s materiály pro střechy a fasády.

Ochutnejte kvalitu i v roce 2017

V případě nákupu v hodnotě 1500,- bez DPH si můžete odnést z našich poboček nejen kvalitní materiály pro střechy, ale také chutnou pozornost.
03.06.2016

Levná střešní krytina pro automobilové stání nebo dřevník?

Střecha pro stání automobilu? Čím pokrýt dřevník? To jsou dotazy, které nám do Poradenského studia Coleman posíláte každou chvíli. Požadavky jsou poměrně jednoduché. Aby krytina vydržela co nejdéle a ideálně nebyla moc drahá.
23.07.2015

Co dokáže sníh na střeše

Ne, nezbláznili jsme se. Teď, v době největších veder je ideální čas, kdy střeše dopřát protisněhová opatření. Vzpomínáte si, jak Vám v zimě sníh pomuchlal okapy a zničil tašky v úžlabí? Teď je čas na nápravu a zabránit tomu, aby se to stalo i příště. Pod sněhem se montuje těžko.
15.06.2016

Použití nátěrových hydroizolací (Paramo)

Jak použít nátěrové hydroizolace se dozvíte v tomto článku.

Staré a nové značení Velux - jak se v něm vyznat?

Jak si vybrat nové okno Velux, aby odpovídalo stávajícím oknům podle starého značení? Potřebujete se orientovat v označení oken Velux?
29.11.2013

A zase ty okapy.....vyhřívání okapů do zástrčky

Každoroční problém s ledem a sněhem v okapech je možné řešit i svépomocí - sadou do zástrčky pro vyhřívání okapů.
16.01.2013

Ničí Vám led okapy a fasády? Máme řešení!

Počasí prvních týdnů tohoto roku si pohrává s funkčností okapů velmi intenzivně. Teploty kolísající kolem 0°C umožňují slabé odtávání sněhu ze střech, který ale ve studených okapech a žlabech okamžitě mrzne, žlaby přetékají, tvoří se rampouchy nebo voda namrzá na fasádách, což ale rozhodně budovám nesvědčí. Předcházejte těmto rizikům. Máme pro Vás sadu pro vyhřívání okapů s montáží svépomocí!

Ventilační turbíny Edmonds

Princip činnosti a použití v praxi
11.01.2013

Zateplení půdního výlezu snadno a rychle

Nemáte dobře zateplené půdní schody nebo výlez na půdu a je Vám líto zbytečně unikajícího tepla? Máme pro Vás řešení bez složité montáže. Zateplení půdního výlezu.
27.07.2012

Nůžky na plech WUKO Clipper 1020: řezání plechů bude hračkou!

Dělení plechů ještě nikdy nebylo snazší! Se senzačním pomocníkem každého klempíře bude práce nejen zábavná, ale i rychlá a kvalitní.
15.05.2012

Střecha s nízkým sklonem a vzhled taškové krytiny? Dnes už ano!

Chystáte se renovovat střechu s asfaltovými šindeli? Máte střechu s nízkým sklonem a nechcete ji pokrývat běžnými asfaltovými pásy? Tak řešíte stejný problém jako mnozí další majitelé takovýchto domů. Chcete střechu, která vypadá dobře a přitom je dokonale těsná? Nabízíme Vám řešení.
Zobrazeny položky 1 - 12 z 16 (počet stran: 1 z 2)
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.
Zaregistrujte se pro odběr novinek a akčních nabídek!