Potřebujete poradit? Volejte +420 725 675 675

Aktuality

Satelitní zaměření střechy zdarma

SoCol létá letos v létě zdarma. Využijte této časově omezené akce.

Levná střešní okna - výprodej

Připravili jsem pro Vás nabídku na Levná střešní okna. Jedná se o nové (nepoužité) zboží, ale starší typy, které už nejsou v nabídce výrobce.

Colemánie 2019 v plném proudu

Nakupte u Colemanu s osobním odběrem na pobočece Coleman a získejte při osobním odběru dárek.

Dárkové poukazy pro rok 2019

Vánoce se blíží a Vy přemýšlíte co kopit manželkovi nebo známému? Coleman přichází opět s řešením. Zakupte dárkový poukaz s platností na celý rok 2019.

SoCol - satelitní zaměření střechy

Získejte během 1 dne kompletní zaměření Vaší střechy bez nutnosti na ni vstopit. Kompletní půdorys, 3D aktivní model, podklady pro tvorbu nabídky.

Revoluční konfigurátor střech

Rekonstruujete či stavíte střechu a nejste si jisti výběrem materiálu pro střechu? Rádi Vám pomůžeme. Vytvořte během 1 minuty srovnání až 200 krytin pro Vaši střechu.

Nabídka rozpočtu Satjam - zdarma

Chcete zjistit, kolik reálně zaplatíte na střechu z krytiny Satjam? Zpracujeme Vám zdarma nabídku materiálu včetně ceny.

Nový e-shop s novými funkcemi

Možná jste pravidelnými návštěvníky a nyní jste se vylekali. Právě jsme pro Vás spustili novou verzi e-shopu Coleman S.I. s materiály pro střechy a fasády.

Ochutnejte kvalitu i v roce 2017

V případě nákupu v hodnotě 1800,- s DPH si můžete odnést z našich poboček nejen kvalitní materiály pro střechy, ale také chutnou pozornost.
03.06.2016

Levná střešní krytina pro automobilové stání nebo dřevník?

Střecha pro stání automobilu? Čím pokrýt dřevník? To jsou dotazy, které nám do Poradenského studia Coleman posíláte každou chvíli. Požadavky jsou poměrně jednoduché. Aby krytina vydržela co nejdéle a ideálně nebyla moc drahá.
23.07.2015

Co dokáže sníh na střeše

Ne, nezbláznili jsme se. Teď, v době největších veder je ideální čas, kdy střeše dopřát protisněhová opatření. Vzpomínáte si, jak Vám v zimě sníh pomuchlal okapy a zničil tašky v úžlabí? Teď je čas na nápravu a zabránit tomu, aby se to stalo i příště. Pod sněhem se montuje těžko.
15.06.2016

Použití nátěrových hydroizolací (Paramo)

Jak použít nátěrové hydroizolace se dozvíte v tomto článku.
Zobrazeny položky 1 - 12 z 23 (počet stran: 1 z 2)
Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.
Zaregistrujte se pro odběr novinek a akčních nabídek!