Potřebujete poradit? Volejte +420 725 675 675

Jak se zbavit řas a mechu na střeše?

Zezelenala mi střecha. Co s tím?
Jak se mám zbavit mechu a řas na mé krytině?

To jsou časté dotazy zákazníků, kteří se výběrem krytiny a shodou vlivů jako je blízkost stromů jejich střeše, velké množství nečistot ve vzduchu a podobně, dostali do fáze, kdy se jim na jejich střeše objevil zelený povlak.
Někdo nad tím jen mávne rukou, někdo je z toho nešťastný.
Co ale dělat, když se povlak vytvoří? 
Existuje řešení. Přípravek na bázi kvartérních amonných sloučenin, určený pro odstranění řas, mechů a lišejníků - Mech stop. 
Co to je?
 
mechstop_proti_mechu
>>>ZOBRAZIT PRODUKTY<<<


Popis:
Mech-stop je speciální bezbarvý přípravek na bázi kvartérních amonných sloučenin, určený pro odstranění řas, mechů a lišejníků.
 
Ředění: 1 l přípravku : 4 l vody.
Spotřeba: 20 – 30 m2 z litru koncentrátu
 
Charakteristika
Okamžitě a snadno použitelný " vysoce účinný, pro savé i nesavé podklady " nezpůsobuje korozi zinkových ani měděných materiálů " pro železo a ocel má srovnatelné korozívní účinky s vodou.
 
Použití:
Odstraňování řas, mechů a lišejníků ze všech druhů střešních krytin a materiálů jako: pálené a betonové tašky, eternit, fasády, zdivo, betonové nájezdy, sokly, podezdívky skleníků, kamenné sokly, obklady a dlažby, žulové i pískovcové náhrobky, atd.
 
Pracovní postup:
Roztok nanášejte za suchého počasí štětcem, smetákem, stříkacím zařízením nebo zahradnickým postřikovačem. Odumřelý porost řas nebo mechů se uvolní působením povětrnostních vlivů, případně je možné ho odstranit mechanicky, například kartáčem.
 
Upozornění:
Nelze aplikovat na mokrý nebo promrzlý podklad. Přípravek není určen k likvidaci mechů na zahradách nebo v zemědělství. Nepoužívat k ošetřování bazénů!
 
A kde můžete výrobek Mech stop najít a zakoupit?  ZDE

Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.
Zaregistrujte se pro odběr novinek a akčních nabídek!