Potřebujete poradit? Volejte +420 725 675 675

Ochrana soukromí a bezpečnost

Nakládání s osobními údaji uživatelů webových služeb společnosti Coleman S.I., a.s

Coleman S.I.,a.s.  postupuje při zpracování osobních údajů v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů,  případně v souladu  s  dalšími  právními předpisy. 

O Vaši bezpečnost se stará nejmodernější zabezpečení pomocí SSL certifikátu, kterým je zabezpečen celý web. E-shop stojí na nejnovější technologii, která je sama o sobě zabezpečená.

Při zpracování osobních údajů jsou dodržovány následující zásady :

-Coleman S.I.,a.s.  nezpracovává osobní údaje uživatelů  služeb jinak než k zákonným účelům, popř. k účelům, s nimiž uživatel vyslovil souhlas. 

Data jsou zpracovávána pouze v rozsahu nutném pro naplnění účelů,  pro něž byla poskytnuta a pouze po nezbytně nutnou dobu, nejdéle však po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy či v souladu s nimi. 

Pokud uživatel vyplní a odešle formulář s vyžádanými osobními údaji (především při objednávce),  dává zároveň souhlas  se zpracováním  těchto údajů, zejména  za účelem identifikace  uživatele.  Uživatel dále uděluje souhlas s dalším marketingovým zpracováním, zejména pro cílení reklamy a zasílání obchodních sdělení. V souvislosti s využíváním  služeb  uživatelem  mohou být shromažďovány i  další informace, například název poskytovatele internetových služeb a adresa IP, pomocí které se uživatel přihlašuje ke službám, datum a čas přístupu k těmto službám apod. 

Souhlas uživatele se zpracováním osobních údajů je dobrovolný a uživatel je oprávněn souhlas  kdykoli písemně odvolat na adrese Coleman S.I.,a.s. Po odvolání souhlasu budou  veškeré údaje uživatele z databáze  zlikvidovány a  nebudu dále  zpracovávány.

Coleman S.I.,a.s. může zpřístupnit osobní údaje třetím osobám pouze v případech, kdy jí to bude ukládat zákon, anebo se souhlasem uživatele. Nikdy Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty jakékoliv třetí straně pro její marketingové účely.


Datum vydání 2.7.2017


Aktualizace 24.5.2018
V rámci nových zákonů evropské únie o ochraně osobních údajů (GDPR) bychom Vás rádi seznámili s jejich zněním.
Soubor ke stažení naleznete ZDE
 

 

Tento web využívá cookies pro Vaši pohodlnější práci. Kliknutím na "souhlasím" uzavřete tuto lištu.
Zaregistrujte se pro odběr novinek a akčních nabídek!